Seagull Seagull Your Destination

Kontakt

Vital Aparthotel to hotel apartamentowy. Łączy zalety hotelu i apartamentów.

Obsługa w postaci śniadań, informacji turystycznej i codziennego sprzątania oraz wygoda, przestronność i możliwość przygotowania własnego posiłku w aneksie kuchennym to mocne strony nasze go aparthotelu.

Vital to hotel rodzinny dzięki czemu ma niepowtarzalną atmosferę krakowskiej rodzinnej kamienicy.

Doskonałe położenie w odległości 20 minutowego spaceru lub dwu przystankowego przejazdu od Dworca Kolejowego i Starego Miasta pozwala na łatwe i szybkie przemieszczanie się pomiędzy atrakcjami Krakowa.

Goście przylatujący samolotem lub przyjeżdżający pociągiem do Krakowa bez trudu dotrą do nas z  Dworca Kolejowego Kraków Główny.

Wygodny dojazd samochodem do hotelu zapewnia al. 29 listopada, jedna z głównych ulic Krakowa. Samochód można zostawić na naszym parkingu.

 Napisz

booking@vitalhotel.pl


 Zarezerwuj pokój

booking@la.com.pl


 Zadzwoń

+48 607 600 121


 Przyjedź

Langiewicza 12, Kraków. Polska

Nasi goście mogą wybierać spośród 8 apartamentów jedno-, dwu-, trzy- i czterosobowych. Każdy apartament ma swoja łazienkę, aneks kuchenny oraz wygodne meble. Apartamenty położone najwyżej tj. na 2gim Pietrze są dodatkowo wyposażone w klimatyzację.

W całym hotelu nasi goście mogą do woli surfować po internecie dzięki bezpłatnemu dostępowi poprzez WIFI.

Dla wszystkich naszych gości codziennie przygotowujemy bufet śniadaniowy, w którym umieszczamy jak najwięcej lokalnych krakowskich i małopolskich przysmaków. Sniadania podajemy w przytulnej Sali z częściowo zachowanymi przedwojennymi ścianami z czerwonej cegły.

Po obfitym śniadaniu nasi goście mogą wypić aromatyczną kawę w naszym ogrodzie i zebrać siły do zwiedzania Krakowa, Tyńca, Wieliczki, Ojcowa, Wadowic i Kalwarii, Zakopanego oraz Oświęcimia.

Wśród muzeów polecamy Wawel, Podziemia Rynku, Fabrykę Schindlera.

Dla rodzin z dziećmi polecamy także największy w Polsce Park Wodny, pięknie położone krakowskie Zoo, wycieczki rowerowe po Krakowie, Park Dinozaurów i Park Miniatur w Inwałdzie.

KDR Tu honorujemy Karte Duzej Rodziny

Zapraszamy

Klaudia i Mariusz Roczniak

Kontakt